VIDEO: Shqiponja arrinë në Tiranë

Autor: B.Bugari

10 Tet 2013

VIDEO: Shqiponja arrinë në Tiranë
Kjo do jetë shqiponja e cila do fluturojë nesër në Qemal Stafa, para ndeshjes Shqipëri - Zvicërr.

Lorik Cana dhe Igli Tare janë dy personat të cilët kanë sjellur shqiponjën në Shqipëri./veqsport

Komentet


Vërejtje

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Veqsport". Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

VeqSport në Facebook