Shqipëria mbetet pa stadium

Autor: G.Sylaj

10 Tet 2013

Shqipëria mbetet pa stadium
 Ndeshja Shqipëri - Zvicërr do jetë e fundit që do luhet në stadiumin kombëtar, Qemal Stafa. 

Kjo pasi UEFA dhe FIFA nuk do lejojnë zhvillimin e ndeshjeve në këtë stadium pa investuar pak në atë.

Kështu opsion mbetet ndërtimi i stadiumit të ri ose ndeshjet të zhvillohen në Prishtinë sepse ndryshe nuk kemi ku ta dërgojmë Adnan Januzaj nëse ai pranon ftestën e kombëtares ./veqsport.com

Komentet


Vërejtje

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Veqsport". Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

VeqSport në Facebook