Formacioni më i mirë i kombinuar mes Chelsea - PSG

Autor: M.Bytyqi

08 Pri 2014

Formacioni më i mirë i kombinuar mes Chelsea - PSG
Sot zhvillohet edhe çerek-finalja e dytë në Ligë të Kampionëve mes Chelseas dhe Paris Saint-Germain, ndeshje e cila do të përcaktojë gjysmë finalistin e parë.

Siq e dimë, të dyja skuadrat shpenzojnë shuma marramendëse për blerjen e lojtarëve, dhe padyshim të dy skuadrat kanë lojtarë të klasit botëror.

Portali ynë ju sjell formacionin më të mirë të kombinuar me lojtarë të Chesleas dhe PSG-së.

Cech;
Van der Wiel, Cahill, Silva, Azpilicueta;
Matuidi, Verratti, Oscar;
Lavezzi, Cavani, Hazard

/VeqSport/

Komentet


Vërejtje

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Veqsport". Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

VeqSport në Facebook