Tjera

 • Mattia Perin afër Milanit

  Mattia Perin duket se është afër transferimit te skuadra e Milanit. Rosonerët u befasuan pasi Donnarumma refuzoi vazhdimin e kontratës dhe mund të transferohet te skuadra e Real...

 • Mbappe dëshiron vetëm Realin

  Kylian Mbappe ka vendosur se në cilin klub dëshiron të luaj nga edicioni i ardhshëm. Francezi i super talentuar dëshiron transferimin vetëm te Real Madridi ose askund tjetër. ...

 • Lucas Digne konfirmon të ardhmen

  Anëtari i Barcelonës, Lucas Digne ka konfirmuar se ai nuk e ka ndërmend të largohet gjatë kësaj vere. ''Natyrisht se do të qëndroj te Barcelona'' ''Synimi i vetëm i imi është...

 • Sot Perez takohet me Ronaldon

  Presidenti i rizgjedhur i Real Madridit, Florentino Perez do të takohet sot me Cristiano Ronaldon. Arsyeja është lidhur me të ardhmen e porutgezit që raportohet se ka kërkuar la...

 • Kane, dy herë më i mirë se Lukaku dhe Ronaldo

  Harry Kane është “dy herë më i mirë” se Romelu Lukaku dhe një sulmues më i fortë se Cristiano Ronaldo aktualisht. Kjo është ajo që mendon ish-mbrojtësi i Chelsea, Jason Cundy. S...

 • Interi ofron 23 milionë euro për Angel Correan

  Sipas mediave spanjolle, Interi ka ofruar 23 milionë euro për sulmuesin e Atletico Madridit, Angel Correa, por ata përballen me konkurrencën e Real Sociedadit. 22-vjeçari luan ...

 • Uruguaini, ka ndërruar plot 25 ekipe në 23 vite

  Një rekord shumë i veçantë është regjistruar nga ana e futbollisti uruguaian, Sebastian Abreu. Pothuajse 41 vjeç, sulmuesi vazhdon që të çudisë. “El Loco” ka firmosur një kontr...

 • Nga Zakeroni te Di Mateo, 20 trajnerë italianë për stolin e Kombëtares

  Shqipëria do një italian për stolin si pasardhës të Xhani De Biazit. Aktualisht në treg janë të papunë me dhjetëra trajnerë të njohur në shtetin fqinj, me të cilët FSHF mund të fut...

 • Më shumë lajme »

La Liga

Ende nuk ka oferta nga Reali për Mbappe

Skuadra e Real Madridit ende nuk ka bërë ndonjë ofertë për transferimin e francezit, Kylia......

Premier Ligë

Chelsea serioze për Mahrez

Chelsea tani i është futur seriozisht punës për të transferuar Riyad Mahrez nga skuadra e ......

Transferimet

Lojtari nga klubi Nga tek klubi Tek Tipi
Vagner Love Vagner Love Corinthians Monaco I plotë
Mohamed Elneny Mohamed Elneny Basel Arsenal I plotë
Jakub Blaszczykowski Jakub Blaszczykowski Borussia Dortmund Fiorentina Huazim
Adnan Januzaj Adnan Januzaj Manchester United Borussia Dortmund Huazim
Julian Draxler Julian Draxler Schalke Wolfsburg I plotë
Më shumë transfere »

VeqSport në Facebook