Parashikimet

 • Parashikim: Real Madrid - Barcelona

  Vendi: Santiago Bernabeu - Madrid Koha: 21 Nëntor 2015, me fillim nga ora 18:15 Gjyqtari: David Fernandez Borbalan Takimi: Real Madrid - Barcelona Real Madrid dhe...

 • Parashikim: Chelsea - Arsenal

  Vendi: Stamford Bridge, Londër Koha: 19 shtator 2015, e shtunë nga ora 13 e 45 Gjyqtar kryesor: Mike Dean Takimi: Chelsea - Arsenal Java e gjashtë e Premier League...

 • Parashikim: Manchester United - Liverpool

  Vendi: Old Trafford, Manchester Koha: 12 Shtator 2015, me fillim nga ora 18:30 Gjyqtari i ndeshjes: Michael Oliver Takimi: Manchester United - Liverpool Derbi i j...

 • Parashikim: Atletico Madrid - Barcelona

  Vendi: Madrid, Vicente Calderon Koha: 17 maj 2015, e diel nga ora 19:00 Takimi: Atletico Madrid - Barcelona Skuadra e Barcelonës synon ta fitojë titullin e La Ligas...

 • Parashikim: Chelsea - Manchester City

  Vendi: Stamford Bridge, Londër Koha: 31 janar 2015, e shtunë nga ora 18 e 30 Gjyqtar kryesor: Mark Clattenburg Takimi: Chelsea - Manchester City Kjo e shtunë në Pr...

 • Parashikim: Manchester United - Chelsea

  Vendi: Old Trafford, Manchester Koha: 26 tetor 2014, e diel me fillim nga ora 17:00 Gjyqtari i ndeshjes: Phil Dowd Takimi: Manchester United - Chelsea Derbi i jav...

 • Parashikim: Serbi - Shqipëri

  Vendi: Beograd, Serbi Koha: 14 tetor 2014, e martë nga ora 20 e 45 Gjyqtar kryesor: M. Atkinson Takimi: Serbi - Shqipëri Jemi mësuar me ndeshje të futbollit, por k...

 • Më shumë lajme »

VeqSport në Facebook